بنام الله یکتا درود بر شما دوست بی همتا

 

   حساسیت ها و ناخواسته های زندگی

 

حساسیت فکری از موضوعات  مهمی است که ذهن   برای ویران کردن انسان از آن بهره میبرد.


 

یکی از مثال ها حساسیت روی نظافت است که منجر به بیماری وسواس میگردد.

فردی روی اخلاق بد همسرش حساسیت به خرج میدهد. نتیجه این میشود که تا سالیان سال همین اخلاق بد، زمینه ساز مشکلات حاد در زندگی میگردد. همین حساسیت در آینده منجر به جدایی های شدید عاطفی میگردد.

در حالی که باید به یاد آورد که روی هر مسأله ای حساسیت به خرج دهید. این تعهد را برای جهان امضا کردید که این جنس موضوع را تا زمانی که دیدگاهتان عوض نشود، خاستار هستید.

 جهان بنا بر طبعی که دارد شما را به سمت موضوعاتی سوق میدهد که بر روی آن حساسیت دارید.

فردی روی طرز رفتار و رانندگی خودروها حساس است. مدام با رانندگان بی موالات روبه رو میشود. شخصی روی طرز برخورد و اخلاق خاصی حساسیت به خرج میدهد. هر جا میرود افراد با او همان طرز برخورد را دارند که منجر به این باور میشود که همه مردم آن نورمال هستند. فردی روی سلامتی اش حساسیت شدید دارد و مدام ماسک به صورت میزند و نگران است. این فرد بیشتر در معرض آلودگی ها قرار میگیرد. چون جهان این کار را انجام میدهد.

 جهان به شکلی عادلانه شما را به سمت هر آن چه در ذهنتان تمرکز میکنید میکشاند. این مساله را ذهن منفی باف کاملا  اطلاع دارد. به همین دلیل توجه شما را به حساسیت هایی که دارید میاندازد تا به آنها توجه کنید. زمانی که متمرکز میشوید، به شکلی ناخودآگاه آن اتفاقات را در زندگی خود خلق و مشاهده میکنید.

 باید مراقب وسواس های ذهن و حساسیت هایی که داریم باشیم. از همین حساسیت ها است که ضربه های مهلک را متحمل میشویم. برای تمرین باید لیستی از موضوعات ناخواسته زندگیمان را بنویسیم. موضوعاتی که روی آن ها حساس هستیم و شروع به امتیاز دهی کنیم.

  حال از مواردی که امتیاز کمتری دارد شروع به بی توجهی کنیم. تصمیم بگیریم که این موضوع را کاملا نادیده بگیریم. زمانی که این حساسیت را برای همیشه نادیده گرفتیم، به راحتی از زندگیمان خارج میشود و به جاش اتفاقات خوب وارد میشوند. با رفع هر حساسیت یک امتیاز یا جایزه به خود بدهیم و سراغ موضوع بعدی برویم و سعی کنیم آن را نادیده بگیریم.

 باید به این شکل یکی یکی با موضوعات ناخواسته و حساسیت های بد زندگی مان خداحافظی کنیم.

 در پایان به غول حساسیت هایمان میرسیم. که با اعتماد به نفسی که از بیرون کردن اون کوچیک ترها داشتیم. بزرگترین ناخواسته زندگی مان را به راحتی از پای در میاورید.

نتیجه این تمرین در بلند مدت این میشود که دیگه استاد نادیده گرفتن ناخواسته ها و مسول برطرف کردن موذلات زندگی تان میشوید . پس هر زمان خواستید روی یک موضوع ناخواسته حساسیت به خرج دهید، این سوال را از خودتون بپرسید: من خوشبخی را میخواهم یا بدبختی؟ پاسخ ذهنتون: خوشبختی.... پس باید نسبت بهش بی توجه باشم... و حالا به موضوعی که دوست دارید اتفاق بیوفتد فکر کنید. به گونه ای استادانه موضوع قبلی را نادیده بگیرید و موضوع جدید را در ذهنتان به تصویر بکشید. این کار همیشگی شما باید باشد.

...........................................................................................

 محصول کاهش وزن ناخودآگاه

شاید دیده باشید افرادی را که یک عمره در صدد کم کردن وزن هستند. آرزوی این افراد کاهش وزنه. ولی به هر دری میزند اون نتیجه مورد نظر را دریافت نمیکنند.

حتی برخی از این عزیزان رو به رژیم های خاص دارویی یا غذایی میبرند، که متاسفانه نتایج و عوارض بدی را به همراه میآورد..

هزاران راهکار با هزینه های گزاف را افراد  برای کاهش وزن امتحان میکنند، ولی انگار بی فایده است..

 مشکل کجا است؟ مسأله این است که این افراد در فرکانس اضافه وزن قرار دارند. و جهان هم مدام در همین اضافه وزن آن ها را قرار میدهد.. تلاش ها واقعا بی فایده است..

درحالی که بعضی از افراد هستند که هر گونه غذایی با هر کالری را مصرف میکنند. ولی همیشه وزن نورمال دارند... چرا این ها اضافه وزن نمیگیرند؟

خب برای ماست مالی داستان، میگیم خب ارثیه، یا ژنتیکیه... خیلی این حرف ها خنده داره.... واقعیت اینه که همه چیز تو ذهنه....

اگر ذهن فرکانس اضافه وزن داشته باشه... آب هم بخوریم چاق میشیم..

ولی آیا راهی هست برای تغییر فرکانس و حل همیشگی داستان اضافه وزن؟ جواب: بله....

راه کارها و تمریناتی در محصول کاهش وزن ناخودآگاه برای شما دوست عزیز طراحی شده که فقط با یک بار پرداخت هزینه... و انجام تمرینات خیلی راحت، در چند ماه فرکانس و ارتعاش ذهن و بدنتون را روی لاغری تنظیم میکنید... دیگه شما هم مثل اون دوست عزیزی که میگن ژنتیکیه برای همیشه به وزن ایده آلت میرسی..

باور نکردنیه نه؟... این همه سال از هزار راه بن بست و پرهزینه اقدام کردی.. یک بار هم به راه صراط المستقیم بیا و برای همیشه این مشکل را حل کن..

برای خرید این محصول ارزشمند روی لینک زیر با انگشت مبارکتان اشاره بفرمایید.

https://idpay.ir/koodakedaroon/file/31177

 

 ((((پیشنهاد ویژه.... تماشای ویدئوی زیر))))
 

 

...........صادق دهکردی